0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Інформація для батьків

ОПЕРАТОР ДЕРЖАВНИХ ЛОТЕРЕЙ ТОВ «М.С.Л.» ЗАКЛИКАЄ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО ЛОТЕРЕЙНИХ ІГОР ТА ЗАСТОСУВАННЯ ЗАХОДІВ ЗАПОБІГАННЯ УЧАСТІ НЕПОВНОЛІТНІХ ОСІБ У ЛОТЕРЕЯХ

До відома учасників лотерей, у яких є малолітні та неповнолітні діти

Відповідно до чинного законодавства України неповнолітнім забороняється участь у державних лотереях. Наша компанія сприяє постійному зменшенню вірогідності доступу осіб, віком до 18 років до участі у лотерейних іграх, однак контролювати використання дітьми каналів віддалено доступу (а саме участь в онлайн-лотереях, використання мобільного додатку МСЛ) дедалі важче. А відтак сподіваємося на здійснення заходів захисту дітей від ігрових сайтів з боку батьків, бабусь та дідусів, інших законних представників.

У часи стрімкого розвитку новітніх технологій обмежити дитину у використанні комп’ютера, планшета чи смартфона, на жаль чи на щастя, практично неможливо. Але фільтрування контенту, безперечно, є Вашим обов’язком.

5 порад щодо блокування доступу дитини до офіційного сайту МСЛ, що включає неможливість доступу малечі до вашого облікового запису на сайті або в мобільному додатку, від ТОВ «М.С.Л.»:

1. Заблокуйте сайт на своєму ПК, зокрема через налаштування інтернет-браузеру. Перший спосіб полягає у редагуванні файлу hosts на Вашому ПК. Файл hosts містить в собі адреси тих сайтів, які будуть обмежені для доступу з вашого комп'ютера незалежно від використовуваного браузера. Є і другий шлях: налаштувати інтернет-браузер, яким Ви найчастіше користуєтесь. Opera, Google Chrome и Mozila Firefox є найбільш зручними, на наш погляд: достатньо просто прописати перелік сайтів, доступ до яких Ви плануєте обмежити.

2. Встановіть спеціальні додатки (наприклад, Block Site, Kids Place, Care4Teen, NetNanny, Gamban тощо). Вони дозволяють як створювати «чорні» та «білі» списки сайтів, так і містять безліч додаткових налаштувань, зокрема функцію автоматичного вимкнення ґаджету протягом кількох секунд у разі входу на заборонений сайт. Крім того, є спеціалізовані програми, що забезпечують блокування виключно онлайн-ігр. Попереджаємо, що деякі додатки передбачають стягнення плати за користування, але інформаційна безпека Вашої дитини, безперечно, дорожча.

3. Здійсніть блокування за допомогою Wifi-роутеру (якщо така функція доступна). Зручний спосіб, оскільки блокування сайту здійснюється одразу на всіх пристроях в оселі, що підключені до даного маршрутизатора. Рекомендуємо уважно вивчати технічні характеристики при придбанні роутеру, бо не всі з них мають функцію «батьківського контролю».

4. Скористайтесь налаштуваннями вашого смартфону. Варто зазначити, що функція «батьківського контролю» доступна лише в операційній системі iOS, тож власникам айфонів та айпедів фільтрувати інтернет-ресурси для дітей значно простіше. Для її активації необхідно зайти в «Налаштування», обрати «Обмеження» та вигадати пароль для обмежень, аби дитина не зняла Ваше блокування. В Android, як і в Windows на ПК, для блокування сайту необхідно внести зміни в файл hosts.

5. Будьте ближчими зі своєю дитиною. Беззаперечно найкращим варіантом є дружні стосунки, повна довіра та взаєморозуміння у сім ҆ї. Будь-яка заборона користуватися тим чи іншим сайтом повинна бути вмотивованою, а причини мають бути конкретними та зрозумілими для дитини. Ваша дитина не повинна почувати себе самотньою, непотрібною, адже найчастіше саме це стає причиною некорисних звичок, небезпечних розваг та фатальних залежностей.

Сподіваємося, наші поради були корисними. Пам’ятайте, ми не можемо убезпечити Вашу дитину краще, аніж це зробите Ви!

Ми у Viber!