Як журналісти під Новий рік у «Лото-Забава» грали!
Ні для кого не секрет, що в нашій славній країні ставлення основної маси людей до лотерей все ще насторожене, недовірливе. І це незважаючи на те, що розіграші найпопулярнішої лотереї проводяться в прямому ефірі, що вся Україна бачить переможців, виграють мільйони гривень , що щасливчики відверто розповідають невигадані, реальні історії своєї лотерейної удачі. Важко, дуже важко переламати ситуацію, змінити настрій суспільства. Кому, якщо не засобам масової інформації, спробувати це зробити. Але біда в тому, що й самі журналісти дуже мало цікавляться лотереями і мало про них знають. А, як відомо, чого не знаємо, того побоюємося, от і представники наших ЗМІ не надто вірять у можливість виграти, не до кінця довіряють лотереям.
Як «лікувати» заблудлі душі? Інформацією, відкритими уроками гри - вирішили в МСЛ, і провели напередодні Нового року в студії «Лото-Забава» показову гру в лотерею бінго, запросивши в якості гравців українських журналістів, представників друкованих та Інтернет видань, телевізійних каналів, інформагентств. А компанію їм склали реальні герої лотереї: 100 мільйонер « Лото-Забава», власник найбільшого джек-поту в історії гри і щасливчик, якому ще тільки належало випробувати всеукраїнську славу, 102-й мільйонер лотереї.
Гру приурочили до знаменної події - народження сотого мільйонера «Лото-Забава». Для проведення розіграшу використовували не механічний, а простий ручний лототрон. А провести гру попросили постійних провідних телерозигришей «Лото-Забава». Лариса Руснак крутила лототрон і виймала з нього кульки, а Анатолій Гнатюк оголошував аудиторії їх номери.
Правила цього розіграшу були такими: призи виграють гравці, які першими закреслять одну, дві і три горизонталі. Тобто максимальне число призерів теоретично дорівнювало трьом. Насправді щасливчиків було двоє. Виграли абсолютні новачки: журналістка, що представляє «УкрмедіаКіев» Олена Масловська та редактор Інтернет-порталу «Інтервідеоновості» Кирило Янсон. Олена отримала приз (електрокавоварки) за одну лінію, а Кирило, по черзі, два призи: за дві і за три лінії (мікрохвильову піч і плазмовий 24-дюймовий телевізор). Цікаво було почути, що він десять років тому був одним з телеоператорів, які знімали прес-конференції першого мільйонера «Лото-Забава» Володимира Марченка. Шкода, що тоді Кирило не запалився ігровим азартом, адже удачливий в грі, вже міг і сам стати мільйонером!
Усі хочуть стати мільйонерами, і журналісти не виняток. Бачили б ви, з якою цікавістю вони слухали історії реальних мільйонерів, як тісно оточили їх після розіграшу і навперебій розпитували про життя після виграшу. А життя з мільйонами хороша, сумніватися не доводиться. Обидві молоді пари мільйонерів виглядали чудово і охоче ділилися своїми враженнями та планами, відповідали на численні запитання журналістів.
Вечір гарного настрою завершився невеликим фуршетом, апофеозом якого став винос святкового торта з написом «100 мільйонер Лото-Забава».
Вхід в особистий кабінет
Завершення реєстрації
На жаль на вашому рахунку недостатньо коштів для покупки квитка.
Швидка покупка
Аккаунт із зазначеним номером телефону вже існує. Будь ласка, введіть пароль.
Швидка покупка
З Вашого рахунку буде знято 70 грн.
Налаштування вашого браузера не дозволяють провести швидку покупку.
Улюблені лотереї "М.С.Л." в твоєму смартфоні. Встановлюйте додаток
Натисніть "Поділитися"
Виберіть "На екран додому"
Іконка програми відобразиться на вашому екрані і ви зможете в будь-яку хвилину купити квитки улюблених лотерей або перевірити виграш.